PROPAGÁCIA A VIRTUÁLNE PREHLIADKY

Ponúkame služby aj pre realitné kancelárie, developerské spoločnosti, samosprávy, organizátorov kultúrnych podujatí, pretože zo vzduchu dostanete ten správny atraktívny pohľad na svoj projekt, nehnuteľnosť či pamiatku. Svetlo, kompozícia a expozícia pre nás nie sú cudzie pojmy. Dostanete od nás snímky, ktoré Vaše publikum zaujmú. V kombinácií s laserovým skenerom či 360° kamerou vytvoríme aj pozemnú zložku virtuálnych prehliadok, ktoré zvýšia atraktivitu vašej nehnuteľnosti na trhu.
 
Letecké Fotografie
Virtuálne prehliadky zhotovené kombináciou 360° kamery a drona
Vzdušná VIDEO Produkcia

Portfólio

Letecké zábery

Fotografie z vtáčej perspektívy so správnou kompozíciou a zachytené v správnom svetle ozvláštnia Váš web, alebo instagramový feed a pomôžu zviditeľniť Váš projekt, nehnuteľnosť, prevádzku, alebo čo Vás napadne.

Virtuálne prehliadky

Virtuálne prehliadky tvoríme pomocou 360° stupňovej kamery a dronov. Získané surové zábery upravíme z hľadiska expozície a farebnej tonality a v službe Materport či Lapentor vytvoríme samotnú interaktívnu virtuálnu prehliadku. Okrem propagácie nehnuteľností sa takéto prehliadky uplatnia aj pri propagácií rôznych prevádzok či poslúžia ako prepojenie kamennej predajne a e-shopu. 

3D modely

Pomocou fotogrametrie a laserového skenovania dokážeme vytvoriť aj komplexné 3D modely na prezentáciu objektov pokojne aj o veľkosti zrúcaniny stredovekého hradu. 

Vzdušná video produkcia

Produkujeme aj samostatné letecké videá, ale pracujeme aj ako dodávatelia leteckých záberov do väčších produkcií

Kontaktujte nás

 
 
E-mail
 
Telefón